Koně a jezdectví

Není-li Vaším koníčkem nic menšího než opravdový kůň, máme pro Vás bohatou nabídku samolepek na auto s motivem jezdectví. Nálepky můžete umístit nejen na auto, ale i na speciální box určený pro přepravu koní. A nezapomněli jsme ani na opravdové kovboje :-).

Samolepky na auto jsou vhodným dárkem pro milovníky koní.

Koně a jezdectví Počet produktů: 11Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek
Zobrazují se 1 – 11 z 11 položek

Samolepky na auto s motivy koníků a jízdy na koních

Jezdíte často automobilem? Chcete upozornit ostatní řidiče na Váš koníček, který provozujete, popřípadě, že máte koně v přívěsu? Není nic jednoduššího, než si pořídit nálepku, kterou umístíte na zadní část vašeho auta. Nabízíme samolepky na auto vhodné na jakékoliv auto.

Pokud si chcete ozdobit Vaše auto, tak neváhejte a pořiďte si jednu ze samolepek. V nabídce naleznete mnoho motivů s koňmi, které upozorní ostatní řidiče na to, koho vezete v autě nebo jaký koníček máte nejraději. V nabídce naleznete samolepky s motivem koní, jako například: dostihy, jízda na koni, podkova. Tyto samolepky vylepší design vašeho auta.

Technické parametry samolepek na auto

Samolepky jsou vyrobené z kvalitních materiálů a jsou odolné vysokým teplotám, ale taky i mrazu a větru.

Klasické samolepky na auto se jménem Vás vyjdou na cca. 80 – 100 Kč. Za dopravu zaplatíte 13 Kč. Samolepky jsou posílané v obálce pomocí České pošty. Platba se provádí bankovním převodem nebo platební kartou. Samolepky jsou dostupné ve dvaceti čtyřech barevných variantách.

Široká nabídka samolepek na auto

Dále zde naleznete také samolepky siluet koníčků, jako jsou: lyžování a snowboarding, golf, fotbal a další, ale taky i samolepky, které upozorňují na to, že vezete v autě svého pejska nebo, že máte v autě dítě.